به فروشگاه اسپرلوس خوش آمدید

01. درباره فروشگاه اسپرلوس

بزرگترین فروشگاه آنلاین کاغذ دیواری

اسپرلوس از سال 1398 در راستای فروش اینترنتی کاغذ دیواری اقدام به تاسیس اولین مرکز فروش کاغذ دیواری در اینیستاگرام و سایت نمود و هدف ما از تاسیس اسپرلوس عرضه محصولات دکوراسیون داخلی، بصورت مستقیم و بدون واسطه است و سعی داریم، در پاسخ به سوالات مشتریان که از کجا کاغذ دیواری بخریم و چطور انتخاب خوبی داشته باشیم، کالا و خدمات مرتبط را یکجا و با بالاترین کیفیت ارائه نماییم.

فروشگاه اسپرلوس با بیش از 20000 طرح کاغذ دیواری، بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری می باشد. هدف ما از فروش اینترنتی کاغذ دیواری ارائه همه طرح های شاخص کاغذ دیواری، آموزش و مشاوره جهت انتخاب بهتر کاغذ دیواری و ارتقای سطح دانش دکوراسیون داخلی با آخرین متدهای روز دنیا و ارسال رایگان محصولات و خدمات به سراسر کشور است. اسپرلوس بزرگترین مرکز فروش کاغذ دیواری را برای شما فراهم آورده است و دیگر لازم نیست با خود فکر کنید از کجا کاغذ دیواری بخرم. انتخاب اسپرلوس یعنی نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت به همراه هدایایی همچون مشاوره و ارسال رایگان و ضمانت بازگشت کالا که این یعنی برنده واقعی شما هستید. میتوانید درست انتخاب کنید و به راحتی خرید کنید و تحویل و نصب را نیز به ما بسپارید.

توسط بایرامی – مدیر فروشگاه اینترنتی اسپرلوس

به فروشگاه اسپرلوس خوش آمدید

02. تیم پشتیبانی اسپرلوس

مهندسین اسپرلوس

ما با گرد آوری جمعی از مهندسان حوزه های مختلف اعم از معماری ، عمران و ساختمان در اسپرلوس سعی داریم کالا و خدماتی که از فیلترهای مختلف مهندسین ما گذشته اند را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.

مهندسان ما در بزرگترین مرکز فروش کاغذ دیواری تمام تلاش خود را میکنند تا با کیفیت ترین کالاها را برای شما گردآوری نمایند و در راستای مشاوره رایگان شما مشتریان عزیز به روز ترین مقالات و دست آوردهای معماری را در قالب آموزش های مختلف به شما ارائه نمایند.

مهندسین فروشگاه اسپرلوس تمام تلاش خود را میکنند تا بتوانند شما را در راستای بهترین خرید اینترنتی کاغذ دیواری راهنمایی نمایند و تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر هنوز هم به این فکر میکنید که از کجا کاغذ دیواری بخرم ،به ما مهندسان جوان اعتماد کنید و اسپرلوس را انتخاب کنید.

ما بهترین ها را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما گردآوری کردیم و برای تحقق شعار سازمانی خودمان “اسپرلوس گامی نو در فضای زندگی شماست” هر روز بیش از پیش تلاش میکنیم و امیدواریم بتوانیم گامی کوچک در راستای زندگی زیباتر شما برداریم.

توسط بایرامی – مدیر فروشگاه اینترنتی اسپرلوس

بایرامی ، فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری و دکوراسیون

سیامک بایرامی

مدیر فروشگاه اینترنتی اسپرلوس

محمدحسین بایرامی

معاون اجرایی فروشگاه اینترنتی اسپرلوس
امیر علیپور ، مدیر رسانه

مهندس امیر علیپور

معاون دیجیتال مارکتینگ فروشگاه اینترنتی اسپرلوس
فرزانه خاطرخواه ، واینر اینستاگرام

فرزانه خاطرخواه

معاون تولید محتوای فروشگاه اینترنتی اسپرلوس

به فروشگاه اسپرلوس خوش آمدید

03. پروژه های اسپرلوس

پروژه هایی که مجری آن اسپرلوس بوده است

اسپرلوس بزرگترین مرکز فروش کاغذ دیواری و خرید اینترنتی کاغذ دیواری تا به حال پروژه های بسیاری را در سراسر کشور اجرا نموده است. پروژه های اسپرلوس  هتل ها، تالارها، رستوران ها، فروشگاهها، اماکن اداری و منازل مسکونی را شامل می شود و ما این افتخار را داشته ایم که در بیش از 500 پروژه خدمتگزار شما باشیم.

شما نیز میتوانید پس از خرید اینترنتی کاغذ دیواری و نصب آن، برای ما عکس ارسال کنید و ما همه این عکس ها را در بخش پروژه ها قرار می دهیم تا مدال افتخار خدمتگزاری ما باشد و هم الهام بخش دیگر مشتریان عزیزمان.

یک دیوار کوچک و یا یک هتل بزرگ هیچ فرقی نمیکند شما نیز می توانید الهام بخش باشید. پس حتما پس از خرید از اسپرلوس برای ما عکس بفرستید و نظر خودتان را در مورد خرید به ما منتقل کنید. این امر باعث دلگرمی ما و تلاش بیشتر ما خواهد شد.

 توسط بایرامی – مدیر فروشگاه اینترنتی اسپرلوس