کاغذ دیواری

کاغذ دیواری طوسی و کاغذ دیواری زرد رنگ سال 2021

کاغذ-دیواری-طوسی-و-زرد-رنگ-سال-2021

کاغذ دیواری طوسی و کاغذ دیواری زرد رنگ سال 2021

کمپانی پنتون Pantone امسال یعنی سال میلادی 2021 و سال شمسی 1400 رنگ طوسی یا رنگ خاکستری و رنگ زرد را به عنوان رنگ سال برگزیده است.مرسوم است که این کمپانی هر ساله رنگ برگزیده ای را معرفی می نماید.محصولات مختلف هم در دنیا بر این اساس تولید می شوند.پس امسال شاهد این خواهیم بود.کمپانی های تولید کننده کاغذ دیواری نیز نگاه ویژه ای به تولید کاغذ دیواری طوسی یا کاغذ دیواری خاکستری و کاغذ دیواری زرد که رنگ سال 2021 است داشته باشند.

کمپانی پنتون pantone چیست ؟

یک شیمی دان در سال 1963 شرکتی برای ساخت رنگ و کد گذاری رنگ ها تاسیس کرد.که انقلابی در صنعت رنگ بوجود آورد.صنایعی مانند مد و فشن و دیزاین و از همه مهمتر دکوراسیون داخلی را تحت تاثیر خود قرار داد.این امر وجاهتی به این شرکت داد.که هر ساله این شرکت رنگ سال را انتخاب می کند.شرکت پنتون برای سال 2021 رنگ زرد و طوسی را برگزیده است.پس امسال کاغذ دیواری زرد و طوسی مد خواهد بود.

مشخصات دقیق رنگ سال 2021

همانطور که پیش تر گفته شد. کاغذ دیواری طوسی و زرد امسال مد هست.اما دقیقا این رنگ چه مشخصاتی دارد؟ شرکت پنتون این امر را برای شما آسان کرده و برای شما کد رنگ این دو رنگ را ذکر است.خاکستری یا طوسی مطلق خنثی (Ultimate Gray) با کد پنتون 17-5104 و زرد روشن گرم (Illuminating) با کد پنتون 13-0647 می باشد.لازم بذکر است که شما میتوانید از تمام رنگ های زیر مجموعه دو رنگ فوق استفاده نمایید.یعنی شما مجاز هستید از تمامی رنگ های طوسی یا خاکستری و از تمامی رنگ های زرد استفاده کنید.نیازی نیست دقیقا همان کد رنگ بخصوص باشد.

کاغذ دیواری طوسی

حس کاغذ دیواری طوسی

کاغذ دیواری طوسی کلیه طیف میان رنگ سفید و سیاه را در بر می گیرد.اگر سفید و سیاه را رنگ‌ های اصلی و نماد افراط‌ و تفریط بدانیم.کاغذ دیواری خاکستری چیزی میان این دو رنگ و خنثی می باشد.بطور کلی رنگ طوسی نماد افسردگی است.اما در دکوراسیون داخلی رنگ طوسی یا خاکستری نمادی از آرامش است.با توجه به تأثیر وقایع یک سال اخیر جهان در انتخاب رنگ سال،واضح است که همه‌گیری ویروس منحوس کرونا نیز در انتخاب رنگ خاکستری تأثیرگذار بوده است.ویروس منحوس کرونا از اوایل سال میلادی 2020 باعث تغییر دنیا شد.جهان را تغییر داد.بشر قرنطینه خانگی شد و این امر باعث افسردگی بسیاری از مردم در دنیا شد.با توجه به شرایط کنونی دنیا،در سال میلادی 2020 که گذشت.شاید انتخاب شرکت پنتون در رنگ طوسی یا خاکستری بهترین توصیف از شرایط امروز دنیا باشد.

چرا کاغذ دیواری زرد ؟

هنگامی که خبر کشف واکسن کرونا در جهان پخش شد.نور امیدی در دل هر انسانی روشن شد.با چه رنگی می توان این نور امید نشان داد؟ کاملا واضح است.رنگ زرد دقیقا بیان کننده این نور امید است.رنگ زرد نشان دهنده تولد دوباره و شروع مجدد زندگی است.بازگشت زندگی همه بشریت به حالت عادی و زیبای گذشته است.رنگ سال 2021 بسیار هوشمندانه انتخاب شده است.معدود دفعاتی هم هست که دو رنگ به عنوان رنگ سال برگزیده می شود.

چرا رنگ سال 2021 ؟

همانطور که گفته شد،رنگ سال 2021 نشات گرفته از وقایعی است که در سال 2020 اتفاق افتاده است.بیماری منحوس کرونا که باعث خانه نشینی مردم جهان شد.افسردگی را به همراه داشت.رنگ طوسی یا خاکستری نماد این افسردگی هست.کشف واکسن کرونا نیز امیدی بود که به زندگی ها تابید و رنگ زرد مظهر نور و امید است.پس کاغذ دیواری طوسی و زرد می تواند نمادی باشد بر واقعی که گذشت.در عین اینکه طوسی در دکوراسیون داخلی آرامش و زرد امید بخش است.

چرا کاغذ دیواری خاکستری ؟

رنگ خاکستری رنگی است که بین رنگ سیاه و رنگ سفید قرار دارد.بین تاریکی و روشنایی قرار دارد. کاغذ دیواری خاکستری خنثی است.زیرا نه سفید است و نه سیاه است.از رنگ خاکستری در فیلم و سینما برای ایجاد مفهوم شخصیت‌ مشکوک و شخصیتی که ویژگی های مثبت و منفی را با هم دارد ، نیز استفاده می‌شود.رنگ خاکستری در اکثر باورها افسردگی،رنگ ساکن بودن و سستی و رخوت است.البته کاربرد این رنگ در کاغذ دیواری و  دکوراسیون داخلی به معنی آرامش است.

چرا کاغذ دیواری زرد و طوسی ؟

کاغذ دیواری زرد و طوسی یکی از رنگ‌ های محبوب در دکوراسیون داخلی است.گیرایی و درخشانی رنگ زرد هم قابل تامل است.با ترکیب این دو می توان ترکیب های فوق العاده زیبایی را خلق نمود.بطور مثال تصور کنید،دیوارها ، پرده و رومبلی و کوسن ها همه با این دو رنگ دکور شوند،قطعا نتیجه طرح فوق العاده ای خواهد بود.

کاغذ دیواری زرد

حس کاغذ دیواری زرد

کاغذ دیواری زرد در فضا حس شادمانی ، هیجان و تحرک را ایجاد می کند و طیف رنگ زرد مانند رنگ زرد لیمویی احساس سرزندگی و نشاط را در فضا ایجاد می کند.رنگ زرد طلایی نیز احساس گرما و آرامش ذهنی را در فضای محل دکوراسیون شما ایجاد می کند. انتخاب کاغذ دیواری طیف رنگ های زرد در کنار یک ترکیب رنگی خاص می تواند به سادگی فضایی مدرن و خاص را خلق نماید.رنگ زرد در فنگ شویی نماد سلامت ، شادمانی و عنصر زمین است.استفاده از این رنگ جریان انرژی مثبت را در فضا به راه می اندازد.اگر در قلب خانه رنگ زرد را بکار بگیرید می توانید به راحتی احساس گرما و سلامتی را به تمام بخش های فضا هدایت کنید.

اثرات رنگ زرد در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی می تواند به اشخاصی که در آن محل زندگی می کنند.قدرت اعتماد به نفس و تمرکز را هدیه نماید.رنگ زرد در دکوراسیون داخلی این حس را در شما ایجاد می کند که فضا پر نور تر و روشن تر و جذابیت بیشتری دارد.در ضمن از رنگ زرد در دیگر عناصر دکوراسیون داخلی مانند مبلمان ، پرده ، فرش و … می توانید استفاده نمایید.با این کار می توانید جذابیت را بالاتر ببرید.رنگ زرد تحریک کننده است پس برای فضایی مانند اتاق خواب باید از زرد های ملایم تر استفاده نمود.استفاده از رنگ های پر رنگ زرد در اتاق خواب می تواند مانع استراحت شما شود.از رنگ های پر رنگ زرد استفاده نکنید.

اثرات رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی

رنگ طوسی خنثی است پس توانایی تلفیق با اکثر رنگ ها بویژه رنگ زرد را دارا می باشد.این رنگ در فضای دکوراسیون داخلی خوش می درخشد،اما باید از اصول استفاده این رنگ آگاه بود.اگر به دنبال احساس آرامش هستید از رنگ طوسی روشن استفاده کنید.اما اگر به دنبال درخشش بیشتر هستید.از رنگ طوسی تیره استفاده کنید.رنگ طوسی تیره این احساس را بوجود می آورد که سایر رنگ بیشتر خودنمایی کنند.حال که رنگ طوسی را برای دکوراسیون داخلی خود برگزیده اید.باید به فکر یک رنگ مکمل باشید.با رنگ طوسی می توانید فضایی پر نشاط داشته باشید.به شرط آنکه از رنگ سفید و دیگر رنگ های مکمل استفاده نمایید.طوسی با رنگ های شادی همچون زرد ، آبی ، صورتی و سفید متعادل می شود.

اثرات رنگ خاکستری در دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری خاکستری خنثی و فاقد گرماست.رنگ خاکستری ایجاد کننده حس منفی است.بطور مثال ابر‌های ضخیم و هوای مه آلود و دود خاکستری است.رنگ خاکستری به دلیل اینکه ما بین سیاه و سفید قرار گرفته است.خنثی بوده و توانایی ترکیب شدن با هر رنگی را دارا می باشد و شما می توانید در دکوراسیون داخلی آن را با هر طرح و رنگی مخلوط نمایید.رنگ سال 2021 به شما پیشنهاد داده است خاکستری را با زرد ترکیب کنید.این ترکیب رنگی زیبا و آرامبخش است.

اثرات ترکیب رنگ زرد و طوسی در دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری زرد سرشار از نور و انرژی ، عقلانیت و خلاقیت است.رنگ زرد در فضای کار و زندگی شما ایجاد حس امنیت و آرامش میکند.از آن می توانید در کنار رنگ هایی مانند طوسی و خاکستری و سایر رنگ های آرامبخش در دکوراسیون داخلی استفاده کنید.طیف های رنگ زرد دکوراسیون داخلی شما را واقعا روشن و پر نور می کند.اگر میخواهید از رنگ سفید در کنار خاکستری استفاده کنید.از سفید، روشن و نسبتا براق و از خاکستری زغالی مات استفاده نمایید.این برای اتاق نشیمن واقعا فوق العاده است.رنگ زرد براق یا زردی که ته رنگ نارنجی دارد به زیبایی با خاکستری زغالی و یا حتی خاکستری سرد و کم رنگ ترکیب می شود.

اثرات رنگ سال 2021 در دکوراسیون داخلی

از سکون به سمت تحرک ، از برزخ به سمت نور ، یکجایی تاریکی و نور و خنثی بودن در کنار شادمان بودن اینها همه احساسی هست.که وقتی از رنگ سال 2021 استفاده می کنید.خواهید داشت.ترکیب طوسی یا خاکستری با زرد می تواند احساس حرکت ، هیجان ، شادمانی و اعتماد به نفس می کند.این اثراتی هست که در استفاده از آن خواهید داشت.

رنگ سال 2021

حس رنگ سال 2021

احساسی که شما از این تم رنگ  خواهید داشت.حسی از حرکت تاریکی ها به سمت نور است.حرکتی از مشکلات و ناراحتی ها و افسردگی ها به سمت شادمانی و نشاط و آرامش است.حس رنگ طوسی و زرد در دکوراسیون داخلی حس خوب نشاط و آرامش است.تجربه ای که به شما اعتماد به نفس می دهد.شور و هیجان را در شما زنده می کند و به شما دکوراسیون داخلی زیبایی را هدیه می کند.همچنین برای اتاق کودک و نوجوان شما نیز می تواند یک گزینه فوق العاده باشد.

کاغذ دیواری طوسی و زرد

در کاغذ دیواری طوسی و زرد رنگ طوسی قالب است.همانطور که در تصویر مقابل مشاهده کنید.گلهای روی کاغذ دیواری با کوسن های روی مبل هماهنگ شده اند.رنگ زمینه و قالب کاغذ دیواری و مبلمان طوسی یا خاکستری است.این تکنیک دکوراسیون داخلی فوق العاده ای را ایجاد نموده است و جهت ایده گرفتن شما این تصاویر را برایتان قرار داده ایم.شما میتوانید جدیدترین کاغذدیواری های روز دنیا را با کلیک به روی جدیدترین کاغذ دیواری مشاهده نمایید.

کاغذ دیواری زرد و طوسی

در کاغذ دیواری زرد و طوسی رنگ زرد قالب است.همانطور که در تصویر مقابل مشاهده کنید.گلهای روی کاغذ دیواری طوسی هستند.رنگ زمینه و قالب کاغذ دیواری و مبلمان زرد است.این تکنیک دکوراسیون داخلی پر از نور و انرژی را ایجاد نموده است و جهت ایده گرفتن شما این تصاویر را برایتان قرار داده ایم.شما میتوانید در بخش حراجی ها ارزان ترین ها را با کلیک به روی حراجی مشاهده نمایید.

رنگ سال 2021

در رنگ سال 2021 رنگ طوسی و زرد به هر میزان قابل استفاده است.همانطور که در تصویر مقابل مشاهده کنید.طوسی یا خاکستری و طیف رنگ های زرد استفاده شده است.رنگ زمینه و قالب کاغذ دیواری و مبلمان طوسی یا خاکستری است.این تکنیک دکوراسیون داخلی فوق العاده ای را ایجاد نموده است و جهت ایده گرفتن شما این تصاویر را برایتان قرار داده ایم.شما میتوانید با کلیک بر روی فروشگاه وارد بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری در ایران شوید و به راحتی همه کاغذ دیواری های جدید 2021 را مشاهده نمایید.

5/5

نوشته های مرتبط