کاغذ دیواری

آموزش نحوه انتخاب کاغذ دیواری اتاق حال و پذیرایی

آموزش-نحوه-انتخاب-کاغذ-دیواری-اتاق-حال-و-پذیرایی

شما وقتی وارد این صفحه شده اید حتما به دنبال این سوال هستید.که چه کاغذ دیواری برای پذیرایی انتخاب کنیم؟ یا بهتر بگوییم نحوه انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی یا چه کاغذ دیواری برای پذیرای مناسب است؟

در ادامه ما به شما آموزش میدهیم. چه کاغذ دیواری برای پذیرای مناسبه؟ تا بهترین نحوه انتخاب کاغذ دیواری  پذیرایی را داشته باشید و خودتان خیلی راحت و هوشمندانه انتخاب کنید.

هر چند سلیقه شما یک معیار اصلی برای این انتخاب است. اما ما میخواهیم با بیان به روزترین اطلاعات معماری و دکوراسیون داخلی شما را در انتخاب بهتر و اصولی یاری نماییم. چون تنها هدف ما این هست که علاوه بر ارائه محصولات به روز و با کیفیت، راهنما و مشاور شما باشیم.

کاغذ دیواری حال و پذیرایی نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا میکند. و در تمامی خاطرات و لحضات به یادماندنی زندگی شما ثبت میگردد. پس بهتر است با مطالعه این بخش کمی اصولی و حرفه ای انتخاب کنید.

چه کاغذ دیواری برای پذیرایی مناسب است ؟

 1. رنگ کاغذ دیواری حال و پذیرایی باید با مبلمان، پرده ، فرش و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی فقط کمی همخوانی داشته باشد. ( نکته به هیچ وجه دقیقا همرنگ هم نباشند.)
 2. اگر فضای موجود نورگیر کمی دارد. کاغذ دیواری برای پذیرایی حتما از رنگ های روشن انتخاب شود. و اگر نورگیر خوبی دارید میتوانید با خیال آسوده از رنگ های تیره تر استفاده نمایید.
 3. اگر کف حال و پذیرایی شما تیره است. از کاغذ دیواری روشن برای پذیرایی استفاده نمایید. و اگر کف روشن است. از رنگ تیره برای کاغذ دیواری حال و پذیرایی استفاده کنید.
 4. کاغذ دیواری پذیرایی لباس مجلسی و رسمی خانه شما در مقابل مهمان شماست. پس حتما به این نکته هم توجه داشته باشید.
 5. به سبک دکوراسیون داخلی حال و پذیرایی خود توجه کنید. اگر سبک کلاسیک دارید بهتر هست از کاغذ دیواری کلاسیک و اگر سبک مدرن دارید از کاغذ دیواری های مدرن برای حال و پذیرایی انتخاب نمایید.
 6. سبک نئوکلاسیک میتواند ترکیبی از کاغذ دیواری مدرن و مبلمان کلاسیک و یا مبلمان مدرن و کاغذ دیواری کلاسیک باشد که این هم میتواند انتخاب خوبی باشد.
 7. کاغذ دیواری حال و پذیرایی باید جنس مقاومی داشته باشد. یعنی گرماژ بالا باشد تا از آسیب های احتمالی در امان بماند.
 8. بهتر است کاغذ دیواری برای پذیرایی از جنس پی وی سی (وینیل) یا نانوون باشد. و قابلیت شستشو و مقاومت در برابر نور و ضربه داشته باشد.

در ادامه در خصوص طرح و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی بیشتر توضیح خواهیم داد.و به این سوال شما که چه کاغذ دیواری برای پذیرایی انتخاب کنیم؟ و اینکه چه کاغذ دیواری برای پذیرایی مناسب است.پاسخ میدهیم.

چه کاغذ دیواری برای پذیرایی انتخاب کنیم؟

 1. اگر مبلمان و پرده و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی طرح دار هستند. و طرح های شلوغ دارند برای انتخاب کاغذ دیواری حال و پذیرایی از طرح های ساده تر انتخاب کنید.
 2. اگر مبلمان و پرده و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی ساده و بدون طرح هستند. در انتخاب کاغذ دیواری برای حال و پذیرایی از کاغذهای طرح دار استفاده کنید.
 3. یک دیوار اصلی را کاغذ دیواری طرح دار بزنید. بطور مثال اگر از طرح کلاسیک استفاده میکنید. یک کاغذ دیواری طرح داماسک میتواند گزینه مناسبی باشد.
 4. استفاده از کاغذ دیواری با طرح راه راه عمودی میتواند سقف سالن پذیرایی شما را بلند تر نشان دهد و باعث میشود فضا دلباز تر دیده شود.
 5. کاغذ دیواری پذیرایی با طرح خطوط افقی نیز باعث وسیعتر دیده شدن دیوار میگردد. و البته سقف را کوتاهتر نشان میدهد.
 6. میتوانید یک دیواری اصلی را طرحدار یا گلدار و دیوار دیگری را راه راه عمودی و دیوارهای دیگر را از کاغذ دیواری های ساده تر استفاده نمایید. و این ترکیب یک مکمل خوب و اصولی در انتخاب کاغذ دیواری حال و پذیرایی میباشد.

کاغذ دیواری راه راه عمودی روی دیوار سالن پذیرایی

اگر به دنبال نحوه انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی هستید. شما به راحتی میتوانید از عکس های ژورنالی برای نحوه انتخاب کاغذ دیواری ایده بگیرید و در اینجا یک عکس که کاغذ دیواری راه راه عمودی را نشان میدهد. به زیبایی روی دیوار اتاق نشیمن نشان داده شده است. و در استفاده از رنگ ها کاملا هماهنگی لازم رعایت شده است.

کاغذ دیواری طرح دار داماسک روی دیوار اصلی سالن پذیرایی

اگر به دنبال نحوه انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی هستید. شما به راحتی میتوانید از عکس های ژورنالی برای نحوه انتخاب کاغذ دیواری ایده بگیرید. و در اینجا یک عکس که کاغذ دیواری طرح دار داماسک را نشان میدهد. به زیبایی روی دیوار اصلی اتاق نشیمن نشان داده شده است. و در استفاده از رنگ ها کاملا هماهنگی لازم رعایت شده است.

کاغذ دیواری پتینه ساده روی دیوار سالن پذیرایی

شما به راحتی میتوانید از عکس های ژورنالی برای نحوه انتخاب کاغذ دیواری ایده بگیرید و در اینجا یک عکس که کاغذ دیواری پتینه ساده را نشان میدهد. به زیبایی روی دیوار اتاق نشیمن نشان داده شده است. و در استفاده از رنگ ها کاملا هماهنگی لازم رعایت شده است.

کاغذ دیواری گلدار روی دیوار سالن پذیرایی

اگر به دنبال این هستید که چه کاغذ دیواری برای پذیرایی مناسبه؟ شما به راحتی میتوانید از عکس های ژورنالی برای نحوه انتخاب کاغذ دیواری ایده بگیرید. و در اینجا یک عکس که کاغذ دیواری گلدار تکرار شونده را نشان میدهد. به زیبایی روی دیوار اتاق نشیمن نشان داده شده است.و در استفاده از رنگ ها کاملا هماهنگی لازم رعایت شده است.

5/5

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *