کاغذ دیواری

آموزش نحوه انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون

آموزش-نحوه-انتخاب-کاغذ-دیواری-پشت-تلویزیون

آموزش نحوه انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون

در منازل ایرانی فضایی مخصوص به تلویزیون وجود دارد.که تقریبا از جایگاه ویژه ای برخوردار است.دیوار پشت تلویزیون نیز در کانون توجه قرار میگیرد.روش های مختلفی برای دکور این بخش استفاده میشود.البته ارزان ترین و راحت ترین و زیبا ترین گزینه کاغذ دیواری پشت TV است.
در ادامه به شما خواهیم آموخت.که کاغذ دیواری تلویزیون باید چه ویژگی هایی داشته باشد.شما آموزش خواهید دید تا یک کاغذ دیواری تی وی روم عالی انتخاب نمایید.هدف ما در اسپرلوس تقدیم زیبایی ها به فضای کار و زندگی شماست.پس با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری پشت TV

اولین نکته حائزاهمیت در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون این است که بدانیم قرار است ساعات طولانی به این فضا نگاه کنیم.فرض کنید زمانی که شما در حال تماشای یک فیلم سینمایی دو ساعته هستید.قرار است دو ساعت مستقیم به این محل نگاه کنید.

در نتیجه :

پس چون ساعات طولانی در معرض دید است.باید ساده باشد تا چشم را خسته نکند.پس اولین نکته در انتخاب کاغذ دیواری تلویزیون سادگی آن است.اگر مایل هستید از طرح های داماسک،گلدار یا هندسی استفاده کنید نیز توجه داشته باشید رنگ طرح و زمینه اختلاف زیادی نداشته باشند.بطورکلی تضاد رنگ زمینه و طرح نداشته باشد.

کاغذ دیواری تلویزیون

کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده و کمی تیره میتوانند بهترین گزینه برای دیوار پشت تلویزیون باشند.کاغذ دیواری طرح سنگ،چوب و آجر میتواند یک گزینه مناسب باشد.زیرا طرح و ضمینه تضاد رنگی ندارند.چشم را کمتر خسته میکند.کاغذ دیواری پشت تلویزیون هر چه تیره تر و ساده تر باشد.فضای شما را سینمایی تر میکند و اینطوری میتوانید ساعات طولانی خیره بمانید.بدون آنکه چشمان شما خسته شود.دقیقا از همین ایده در سینما نیز استفاده میشود و تمام دیوارهای فضای داخلی سینما را کاغذ دیواری تیره ساده میزنند.

البته اگر فضای شما کوچک است.نورگیر کمی هم دارید.به هیچ وجه از کاغذ دیواری پشت TV تیره استفاده نکنید.زیرا فضای داخلی شما دلگیر میشود.شما میتوانید از رنگ های روشن و ساده استفاده کنید.

با کلیک روی دکمه بالا میتوانید همه کاغذ دیواری تی وی روم را ببینید.از بین تعداد بسیار زیادی کاغذ دیواری مناسب خود را انتخاب نمایید.به آسانی با چند کلیک ساده خرید کنید.درب منزل تحویل بگیرید.سپس از خدمات نصب در محل ما استفاده نمایید.به آسانی هر چه تمام دیوار پشت تلویزیون خود را زیبا کنید.از داشتن دکوراسیون داخلی منحصربفرد لذت ببرید.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری تی وی روم باید آرامش بخش باشد و رنگ ملایم داشته باشد.زیرا در اکثر خانه های ایرانی اتاق تلویزیون فضایی هست که خانواده ها بیشتر زمان خود را در این فضا میگذرانند.پس بهتر است از طرح های ملایم و آرامبخش استفاده نمایید.این اقدام در ایجاد حس خوب در شما قطعا موثر است.پس از رنگهای تند استفاده نکنید.

کاغذ دیواری تی وی روم

شما مجاز به استفاده از هر طرحی برای کاغذ دیواری پشت TV هستید.اما باید توجه داشته باشید که این طرح نباید خیلی شلوغ باشد.طرح های شلوغ چشمان شما را خسته میکند و برای دیوار پشت تلویزیون مناسب نیستند.سعی کنید از طرح هایی استفاده کنید که طرح و زمینه باهم اختلاف رنگ کمی داشته باشند.

رنگ هایی مثل قرمز پر رنگ،سبز یا آبی پر رنگ و از این طیف اصلا مناسب اتاق نشیمن و دیوار پشت تلویزیون نیستند.از این رنگ ها استفاده نکنید.توصیه ما به شما نشات گرفته از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی میباشد.پس میتوانید به ما اعتماد کنید.اسپرلوس گامی نو در فضای کار و زندگی شماست.

5/5

نوشته های مرتبط