کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

کاغذ-دیواری-سه-بعدی-چیست

کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟ امروزه اهمیت دکوراسیون داخلی منحصر به فرد در فضاهای اداری،تجاری و مسکونی بر هیچ کس پوشیده نیست و یکی از بی نظیرترین و در دسترس ترین این اجزا کاغذ دیواری میباشد.کاغذ دیواری ها در طرح ها و نقش ها مختلف وجود دارند،یکی از این طرح ها کاغذ دیواری سه بعدی است. کاغذ دیواری 3D در طرح های مختلف گل،منظره،طرح های مدرن،آجر،سنگ،چوب و… وجود دارند.کاغذ دیواری سه بعدی در دو حالت رولی و یکپارچه بصورت سفارشی میباشد.

این نوع کاغذ دیواری بصورت رول آماده موجود هست و طرح های متفاوت بصورت سفارشی قابل چاپ است و میتوانید با کیفیت های مختلف کاغذ و چاپ،آن را سفارش دهید.طرح سه بعدی را فقط روی یک دیوار اصلی بکار ببرید.و از استفاده روی تمامی دیوارها اجتناب کنید.زیاده روی در استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی میتواند باعث شلوغی فضا و خستگی چشم شود.پس در یک فضا روی یک دیوار را از طرح سه بعدی و الباقی دیوارها را طرح ساده بکار ببرید.

کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟ نوعی کاغذ دیواری میباشد که دارای طرح سه بعدی میباشد.رول کاغذ دیواری آماده وارداتی با طرح سه بعدی در بازار موجود است و طرح های خاص و واحد بصورت عکس یک منظره یا یک طرح گل و یا هر طرح دلخواه شما بصورت سفارشی و به دو صورت رول و یکپارچه قابل چاپ بوده و میتوانید سفارش دهید.

این نکته لازم به ذکر است که چاپ پوستر یا همان کاغذ دیواری 3D را میتوانید با کیفیت های مختلف کاغذ و کیفیت های متفاوت چاپ سفارش دهید و این کاغذ دیواری های سفارشی برای شما گرانتر از کاغذ دیواری های آماده و موجود خواهد بود.و علت تفاوت قیمت همین سفارشی بودن این محصولات است.پوستر یا کاغذ دیواری یکپارچه نیز گرانترین محصول این بخش میباشد.

این نوع کاغذ دیواری برای اماکن مختلف اداری،تجاری و مسکونی با طرح های مختلف وجود دارد و برای اتاق خواب،حال و پذیرایی و اتاق کودک میتوان در یک دیوار اصلی استفاده نمود و از جذابیت بصری طرح های سه بعدی به زیبایی در دکوراسیون داخلی استفاده کرد.

در بخش ذیل چند نمونه از محصولات کاغذ دیواری سه بعدی اسپرلوس را برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با این محصول آشنا شوید.فقط با یک کلیک وارد دنیای سه بعدی ها شوید.

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

کاربری کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟ این نوع کاغد دیواری در همه جا میتواند باشد و شما میتوانید برای جلب توجه بیشتر در اماکن اداری و تجاری از طرح های منحصر به فرد آن استفاده نمایید.در فضاهای مسکونی نیز میتوانید یک منظره زیبا ،طرح آجر ، سنگ یا چوب را در یک دیوار بکار ببرید و دیوارهای دیگر را با کارهای ساده تر بپوشانید.استفاده بیش از حد از طرح های سه بعدی در یک فضا جالب نیست و خسته کننده خواهد بود.شما خیلی زود دلزده خواهید شد.اما با استفاده هوشمندانه میتوانید دکوراسیون زیبا و خیره کننده ای را برای محیط خود رقم بزنید.

به این طرح زیبای کاغذ دیواری 3D آجری نگاه کنید.بطور مثال در یک فضای مسکونی میتوانید دیوار اصلی سالن پذیرایی مدرن خود را با آن بپوشانید و روی دیوار های دیگر از طرح های ساده تر استفاده نمایید.استفاده از طرح آجر در دکوراسیون های مدرن و صنعتی بسیار زیبا خواهد بود.اما در استفاده از آن در یک فضا زیاده روی نکنید.

طرح های کاغذ دیواری 3D جایگزینی بسیار مناسب بجای مصالح سخت مانند آجر است.زیبایی طبیعی،نصب فوری و آسان ، بدون کثیف کاری و بنایی و قابلیت شستشوی بسیار بالای این محصول میتواند از اهم اولویت های ما برای این انتخاب هوشمندانه باشد.

در بخش ذیل چند نمونه از محصولات کاغذ دیواری سه بعدی اسپرلوس را برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با این محصول آشنا شوید.با یک کلیک ساده وارد صفحه محصول شوید.عکس های بیشتری ببینید و اطلاعات دقیق محصول را مشاهده کنید.و به راحتی آب خوردن یه خرید آگاهانه داشته باشید.

ابعاد کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

ابعاد کاغذ دیواری 3D در حالت وارداتی همان ابعاد رول استاندارد 0.53 در 10 متر است که حدودا 5.3 متر مربع از دیوار شما را پوشش میدهد.البته اگر دارای ارتفاع کف تا سقف استاندارد باشید هر رول 1.59 سانتیمتر از طول دیوار شما را پوشش میدهد.اما در حالت سفارشی به دو حالت رول که عرض 0.53 سانتیمتر دارد و حالت یکپارچه که ارتفاع 3 متر و طول بی نهایت را دارد تقسیم بندی میشود.

هر چند ابعاد استاندارد دیگری نیز وجود دارد.که در بخش ابعاد کاغذ دیواری به تفصیل توضیح دادیم و شما با مراجعه به این بخش میتوانید ار ابعاد تمامی رول های موجود در بازار مطلع شوید.اما چون عمومیت آنها کم است در اینجا فقط به پرکاربردترین ابعاد کاغذ دیواری اشاره نمودیم.برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید تا در مورد ابعاد کاغذ دیواری اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

در ادامه در خصوص جنس،گرماژ و قابلیت های کاغذ دیواری های سه بعدی به تفصیل توضیح خواهیم داد.پس با ما همراه باشید.

نکته قابل تامل

هر چه ابعاد کاغذ دیواری بزرگتر باشد و یا از پوستر های دیواری یکپارچه استفاده گردد.درزهای کمتری روی دیوار دیده میشود.این امر باعث زیبایی بیشتر کاغذ دیواری سه بعدی میگردد.البته استفاده از یک نصاب حرفه ای میتواند کاری کند که کاغذ دیواری ابعاد استاندارد هم مثل یک پوستر یکپارچه دیده شود.

جنس کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

جنس کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟ جنس آنها همانند کاغذ دیواری های دیگر است و از نظر جنس و کیفیت در مدل های مختلف پی وی سی (وینیل) ، نانوون ، الیاف و… موجود میباشد.اما نکته حائز اهمیت آن است که در موارد سفارشی بخصوص پوستر های ارزان قیمت از کاغذ با کیفیت پایین و چاپ بی کیفیت استفاده میشود که این امر در موارد گرانتر جبران شده و حتی با کاغذ دیواری های وارداتی باکیفیت نیز در مواردی برابری میکند.اما توصیه ما به شما استفاده از کاغذ دیواری آماده است.

توجه داشته باشید.جهت سفارش پوستر سه بعدی یا کاغذ دیواری سفارشی سه بعدی حتما به جنس کاغذ توجه نمایید.امروزه در بازار گرماژ های متفاوتی از کاغذ وجود دارد.گرماژ که همان میزان وزن کاغذ در یک متر مربع میباشد.در کیفیت و طول عمر مفید این محصول اثر به سزایی دارد.از گرماژ 140 تا 400 بازه انتخاب شماست که هر چه گرماژ بالاتر رود،قیمت نیز افزایش می یابد.

توصیه ما به شما

در آخر شما بجای بسیاری از کارهای عمرانی پر هزینه و پر زحمت مثل استفاده از آجر در فضای دکوراسیون داخلی میتوانید به راحتی از کاغذ دیواری با طرح آجر سه بعدی استفاده نمایید.این علاوه بر صرف هزینه و زمان کمتر،قابلیت هایی مانند شستشوی آسان و نصب آسان را برای شما در بر خواهد داشت.

5/5

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *