کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست ؟

کاغذ-دیواری-چیست

اگر وارد این صفحه شده اید قطعا به دنبال این هستید که بدانید کاغذ دیواری چیست ؟ ما در اینجا برای شما بصورت کامل شرح میدهیم کاغذ دیواری چیست ، چه جنسی دارد ، انواع کاغذ دیواری چیست ، طرح های کاغذ دیواری و مدل های کاغذ دیواری به چه صورت است.

اگر شما هم به این نتیجه رسیدید که این رنگ ها هستند که به فضاهای داخلی هویت میبخشند و از اینکه دیوارهای همه جا سفید و ساده هستند دلزده شده اید،باید به شما بگوییم کاغذ دیواری نوعی پوشش دیوار است که طرح ، رنگ و جلوه زیبایی به دیوارها میبخشد و حس زیبایی در دکوراسیون داخلی را به شما هدیه میکند.کاغذ دیواری علاوه بر قابلیت هایی همچون طرح کاغذ دیواری ، قابلیت شستشو ، مقاومت بالا در برابر نور و ضربه و… که نسبت به رنگ دارد.حس دلنشینی را برای شما فرآهم میاورد و در ادامه با این محصول موثر و بی نظیر در دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا میشوید.

انواع کاغذ دیواری از نظر جنس

انواع کاغذ دیواری از نظر جنس به دو دسته عمده در بازار ما تقسیم میشود.این آیتم جنس در طول عمر مفید محصول و قیمت کاغذ دیواری اثر به سزایی دارد.دسته اول کاغذ هایی هستند که دارای روکش پی وی سی (وینیل) هستند و در گرماژ های مختلف عرضه میشوند.این مدل کاغذ دیواری صد در صد قابل شستشو میباشد.مقاوم در برابر نور و ضربه است.هر چه گرماژ کاغذ بالاتر باشد و روکش پی وی سی (وینیل) ضخیم تر باشد این طرح کاغذ دیواری گرانتر و مقاوم تر است.

طرح کاغذ دیواری های پی وی سی ضد خط و خش نیز میباشد و قیمت مناسب تری نسبت به نسل جدید این مدل کاغذ دیواری دارد.نسل جدید کاغذ دیواری ها نانوون هستند که دومین دسته عمده موجود در بازار را تشکیل میدهند.کمی گرانتر ولی دارای ویژگی های خاصی هستند که در ادامه مبحث کاغذ دیواری چیست به آن میپردازیم.

کاغذ دیواری نانوون

کاغذ دیواری نانوون به معنی بافته نشده میباشد و تلفیقی از الیاف و پارچه میباشد.این جنس ترکیبی از فیبرهای طبیعی و مصنوعی میباشد و قابلیت شستشوی بالا و تنفس را دارد.

از ویژگی های مدل کاغذ دیواری نانوون میتوان به نصب آسان بصورت خشک اشاره کرد که آسیبی به دیوار شما نمیزند و قابل کندن و جابجایی از دیواری به دیوار دیگر بوده و در هنگام کندن به هیچ وجه پاره نمیشود زیرا طرح کاغذ دیواری نانوون ضد پارگی است و این آخرین تکنولوژی در انواع کاغذ دیواری میباشد.اگر میخواهید نصب آسان و کندن آسان را تجربه کنید بهترین گزینه کاغذ دیواری نانوون است.

انواع کاغذ دیواری از نظر طرح کاغذ دیواری

طرح کاغذ دیواری به طور کلی به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم میشود.طبق نظر سنجی صفحه اینیستاگرام اسپرلوس از میان بیش از پنج هزار کاربری که در نظرسنجی شرکت کردند.حدودا پنجاه درصد کاربران کاغذ دیواری کلاسیک و پنجاه درصد دیگر کاغذ دیواری مدرن را مپسندیدند.این نظرسنجی نشان میدهد هر دو مدل کاغذ دیواری به یک میزان مورد استقبال عمومی قرار دارد.

ما در صفحه کاغذ دیواری این تقسیم بندی طرح کاغذ دیواری را بصورت دقیق انجام دادیم.محصولات مرتبط را برای شما قرار دادیم تا به راحتی بتوانید بر اساس طرح کاغذ دیواری انتخاب کنید و به راحتی چند کلیک خرید خود را انجام نمایید.

انواع کاغذ دیواری از نظر طرح بر اساس تقسیم بندی اسپرلوس عبارتند از: کاغذ دیواری کلاسیک،داماسک ،کاغذ دیواری مدرن،اسپرت ،کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری ،کاغذ دیواری گلدار،آبرنگی ،کاغذ دیواری پتینه و ساده که به راحتی میتوانید این تقسیم بندی را در اینجا مشاهده کنید.

طرح های کاغذ دیواری و مدل های کاغذ دیواری خیلی متنوع هستند و شما میتوانید بزودی در فروشگاه اینترنتی اسپرلوس بیش از 2000 طرح کاغذ دیواری را یکجا و با توضیحات کامل مشاهده کنید و با آگاهی کامل ، آموزش و مشاوره رایگان بهترین انتخاب را انجام دهید و فضای زندگی خود را جلوه ای نو ببخشید.

انواع کاغذ دیواری از نظر کاربری

کاغذ دیواری ها از نظر کاربری متفاوت هستند و هر کاغذ دیواری مخصوص یک فضای خاص طراحی و تولید میگردد.ما در صفحه کاغذ دیواری این دسته بندی و تفکیک را برای محصولات کاغذ دیواری قرار دادیم تا شما به آسانی بتوانید نسبت به فضای مورد نیاز خود انتخاب کنید.

اگر هدف شما از سوال کاغذ دیواری چیست این بوده است که کاربری این محصول چیست ما در این بخش به شما خیلی مختصر توضیح میدهیم که طرح کاغذ دیواری و جنس کاغذ دیواری در کاربری این محصول بسیار موثر است.

هر طرح کاغذ دیواری مناسب یک فضای خاص میباشد.اگر فضاهای داخلی موجود را به سه دسته کلی و پر کاربرد مسکونی ، اداری و تجاری تقسیم کنیم.در فضای مسکونی ما حال و پذیرایی ، اتاق تلویزیون ، اتاق خواب بزرگسال ، اتاق خواب نوجوان ، اتاق خواب کودک یا نوزاد و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام را خواهیم داشت که هر کدام از این فضاها مدل کاغذ دیواری خود را میخواهند.

بطور مثال یک فضای پر تردد مانند حال و پذیرایی نیار به مدل کاغذ دیواری با گرماژ و مقاومت بالا دارد و طرح کاغذ دیواری نیز باید با فرنیش ، کف و نور همخوانی داشته باشد و بهتر است از طرح های کاغذ دیواری پذیرایی استفاده گردد.که علاوه بر صفحه مخصوص برای این محصولات آموزش نحوه انتخاب طرح کاغذ دیواری پذیرایی نیز برای شما در سایت قرار داده شده و در دسترس شما میباشد.لازم بذکر است این رویه برای تمامی فضاها وجود دارد و میتوانید با مطالعه و آموزش انتخاب دقیق و بهتری داشته باشید.

انواع کاغذ دیواری از نظر قابلیت ها

قابلیت مدل های کاغذ دیواری متفاوت است و این امر هیچ ارتباطی با طرح کاغذ دیواری ندارد و این قابلیتها وابسته به جنس و تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری میباشد.در بخش اول این مطلب اشاره کوتاهی به جنس کاغذ دیواری داشتیم و در ادامه قابلیت های متفاوت را بررسی مینماییم.

از مهمترین قابلیت های کاغذ دیواری میتوان به مواردی همچون قابلیت شستشو ، مقاومت در برابر نور ، نصب آسان ، قابلیت جابجایی ، مقاومت در برابر ضربه ، آنتی باکتریال و مقاوم در برابر اشتعال اشاره نمود.

این بستگی به شما دارد که کدام مورد برای شما مهمتر و پر اهمیت تر است.بطور مثال هر چه قابلیت شستشو بالاتر رود گرماژ کاغذ نیز بالاتر می رود.این امر در قیمت کاغذ دیواری بطور مستقیم اثر میگذارد.تصور کنید شما در خانه ای مستاجر هستید.قصد دارید منزل خود را کاغذ دیواری کنید و در انتهای سال نیز قصد جابجایی دارید حال شما میتوانید مدل کاغذ دیواری با قابلیت کندن از دیوار و جابجایی را انتخاب نمایید و کاغذ دیواری خود را به راحتی جابجا کنید.

توجه داشته باشید این قابلیت ها در مدل کاغذ دیواری های مختلف متفاوت است و باید بر مبنای نیاز خود انتخاب کنید.اگر سوال شما این بوده که کاغذ دیواری چیست ، این را به این تعریف اضافه کنید که کاغذ دیواری دارای قابلیت های متفاوت بر اساس نیاز شماست.

انواع کاغذ دیواری برند ها

امروزه اکثر برندهای انواع کاغذ دیواری ها در کشور ما موجود هست.اما از آنجایی که بزرگترین تولید کننده انواع کاغذ دیواری در دنیا کشور چین میباشد.پس از آن به ترتیب کشورهای آمریکا،ژاپن،آلمان،کانادا،کره جنوبی و فنلاند و… در رتبه های بعدی قرار دارند.پس در نتیجه بیشتر برندهای کاغذ دیواری در کشورمان برندهای چینی هستند.در انواع مدل کاغذ دیواری عرضه میشوند.البته لازم بذکر است طراح طرح کاغذ دیواری کشورهای مختلفی هستند.گاها با برند خود این کالا را عرضه مینمایند.اما ممکن است کالای آنها در هر یک از کشورهای تولید کننده این محصول تولید گردد.اگر سوال کاغذ دیواری چیست در ذهن شماست پیشنهاد میکنیم تاریخچه این محصول را در کشور چین دنبال کنید.

توصیه ما به شما

برندهایی که ما برای شما در فروشگاه اسپرلوس قرار دادیم از تمامی کشورهای تولید کننده کاغذ دیواری میباشد و یکی از عوامل تفاوت قیمت کاغذ دیواری دقیقا همین موضوع هست.امروزه شما میدانید برندها در قیمت محصولات بسیار موثر هستند و لزوما کیفیت بالاتری را ممکن هست ارائه نکنند.پس توصیه اسپرلوس به شما این است در انتخاب مدل های کاغذ دیواری به کیفیت و قابلیت ها توجه کنید و برند اولویت بعدی شما باشد.

برند محصولات

ما در زیر برخی از برندهایی که در این سایت برای شما قرار دادیم را نمایش دادیم تا با لوگو این محصولات آشنا شوید.شما برای دیدن مدل کاغذ دیواری برندها با کلیک روی هر برند میتوانید طرح های کاغذ دیواری آن برند را مشاهده کنید.به راحتی با چند کلیک سفارش دهید و در هر نقطه از کشور درب منزل تحویل بگیرید.پس از دریافت کالا برای نصب هم نگران نباشید بهترین نصاب ها را برای شما خواهیم فرستاد.

بیش از هشتاد درصد مدل کاغذ دیواری های موجود در بازار داخلی محصول کشور چین میباشند اما نگران نباشید در این محصول جنس چینی بدان معنایی که در ذهن شما هست،نیست.جالب اینجاست که بدانید با کیفیت ترین انواع کاغذ دیواری نیز ساخت کشور چین است و شما میتوانید از میان محصولات چینی به راحتی طرح کاغذ دیواری با کیفیت بالا را انتخاب نمایید و از آن با خیالی آسوده و مطمئن استفاده نمایید.

برند کاغذ دیواری چیست ؟ خیلی ساده هست هر محصولی برندی دارد و انواع کاغذ دیواری هم از این موضوع پیروی میکند این بدان معناست که کالای کاغذ دیواری دارای یک نشان تجاری از کارخانه تولید کننده است و این نشان تجاری روی محصول درج شده است.ما در فروشگاه اینترنتی اسپرلوس بهترین و با کیفیت ترین مدل های کاغذ دیواری را برای شما گرد آوری کردیم تا مطمئن خرید کنید.

انواع کاغذ دیواری از نظر ابعاد

انواع کاغذ دیواری از نظر ابعاد رول کاغذ دیواری متفاوت است.تقریبا بیشترین ابعاد کاغذ دیواری موجود در بازار داخلی 0.53 متر در 10 متر میباشد.حدودا اگر ارتفاع استاندارد فضاهای داخلی را 3 متر در نظر بگیریم حدودا 1.5 متر از طول دیوار را پوشش میدهد.البته ما این موضوع را بصورت کامل در یک صفحه برای شما توضیح دادیم.فقط در این بخش به خلاصه ای پیرامون این موضوع بسنده میکنیم.

ابعاد دیگری نیز برای مدل های کاغذ دیواری در بازار وجود دارد که میتوانیم به ابعاد 1 متر عرض در طول 10 متر اشاره کنیم و ایعاد 0.7 در 10 متر و 1.06 در 15.5 متر نیز در بازار وجود دارد.البته اینها پرکاربردترین ابعاد کاغذ دیواری هستند.

هر چه ابعاد رول کاغذ دیواری بزرگتر باشد.درزهای میان طرح کاغذ دیواری کمتر است و عملیات نصب کاغذ دیواری با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.پس اگر این موارد برای شما اهمیت دارد.مدل کاغذ دیواری با ابعاد بزرگتر را انتخاب نمایید.

حالا اگر به فکر این هستید که کاغذ دیواری چیست و چه ابعادی دارد با مراجعه به صفحه ابعاد کاغذ دیواری در مورد ابعاد تمامی مدل های کاغذ دیواری بیشتر بدانید و با علم و آگاهی کامل خرید کنید.هدف ما در فروشگاه اینترنتی اسپرلوس آموزش شماست تا بتوانید یک انتخاب خوب داشته باشید.

 

1/5

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *