کاغذ دیواری

چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟

چه-کاغذ-دیواری-خانه-را-بزرگتر-نشان-می-دهد

چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟

امروزه بر هیچکس پوشیده نیست.که کاغذ دیواری می تواند نقش ویژه ای در دکوراسیون داخلی داشته باشد.و علاوه بر جلوه بصری و زیبایی دکوراسیون داخلی،فضا را کوچکتر،بزرگتر،کشیده تر و پهن تر نشان دهد.در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟ و پیرامون اثر طرح و رنگ بر این سوال اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

طرح و رنگ کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها با طرح ها و رنگ های متفاوت میتوانند اثرات بصری متفاوتی داشته باشند.بطور مثال کاغذ دیواری راه راه دیوار ها را بلندتر نشان میدهد و کاغذ دیواری سفید فضا را روشن تر و دلباز تر میکند و کاغذ دیواری ساده یا کاغذ دیواری تک رنگ میتواند با توجه به تناژ رنگ متقاوت احساس متفاوتی را در فضا ایجاد نماید که در ادامه به تفصیل برای شما توضیح میدهیم.

با ما همراه باشید

ما در این مطلب بصورت جامع به شما آموزش میدهیم.چطور از رنگ ها و طرح های مختلف کاغذ دیواری برای بزرگتر نشان دادن فضا استفاده نمایید.پس تا انتهای این متن با ما همراه باشید.سپس شما میتوانید با مراجعه به بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری در ایران به راحتی طرح دلخواه خود را انتخاب کنید.خرید اینترنتی راحت و با نازلترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها تجربه نمایید.

کاغذ دیواری سفید

بطور کلی کاغذ دیواری های روشن ، کاغذ دیواری زمینه سفید و یا کاغذ دیواری سفید میتواند اثر بالایی در بزرگتر نشان دادن و دلباز تر نشان دادن فضا داشته باشد.این قبیل رنگ های روشن باعث پر نورتر شدن فضا می شوند.وقتی نور در فضا بیشتر باشد.جلوه دلبازتر بودن و بزرگتر بودن را ایجاد می نماید.پس اگر فصای کوچک و کم نور دارید از کاغذ دیواری زمینه سفید یا روشن استفاده نمایید.

کاغذ دیواری راه راه

چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟ جواب این سوال می تواند کاغذ دیواری راه راه باشد.چون طرح راه راه دیوار ها و فاصله کف تا سقف را بلندتر نشان می دهد.این حس را ایجاد میکند که دیوارها بلند و فضا را دلبازتر جلوه می دهد.پس یک گزینه مناسب برای شماست.البته توجه داشته باشید اگر نور فضا کم است.از طرح های روشن با خطوط عمودی استفاده نمایید.

کاغذ دیواری ساده

چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟ یکی از گزینه هایی که میتوانید روی برخی دیوارها استفاده نمایید. کاغذ دیواری ساده است.برای استفاده از کاغذ دیواری در یک فضای کوچک میتوانید روی یک دیوار کاغذ دیواری طرحدار بکار ببرید و روی دیوارهای دیگر از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید.این اقدام فضای شما را بزرگتر و دلبازتر نشان میدهد.لازم بذکر است.در انتخاب کاغذ دیواری طرحدار از طرحی استفاده نمایید.که رنگ طرح و زمینه اختلاف کمی باهم داشته باشد.

در بخش ذیل شما می توانید چند نمونه از محصولات بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری در ایران را مشاهده نمایید.فقط کافیست روی دکمه زیر کلیک نمایید.شما در بخش فروشگاه هزاران طرح و رنگ را یکجا خواهید دید.

چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟

در ادامه موارد دیگری را در خصوص نحوه استفاده از کاغذ دیواری تک رنگ و اینکه استفاده باید روی دیوارهای یک اتاق به چه نحوی باشد تا خانه بزرگتر جلوه نماید را به شما آموزش میدهیم.اما توجه داشته باشید.برای رسیدن به بزرگتر جلوه دادن اتاق باید این اصول را تمام و کمال اجرا نمایید.عینا موارد ذکر شده را رعایت نمایید.تا به این مهم دست یابید.

کاغذ دیواری راه راه با خطوط عمودی

همانطور که در شکل مقابل مشاهده میکنید.قسمتی که با نوار قرمز رنگ برای شما مشخص شده است.استفاده از کاغذ دیواری راه راه با خطوط عمودی را نشان می دهد.که نوارهای عمودی باعث می شوند.ارتفاع کف تا سقف بلندتر دیده شود.این حس را نیز القا می نمایند که فضا بزرگتر و دلباز تر است.اگر فضای شما نور کمی دارد.حتما از طرح های راه راه روشن استفاده کنید.یا طرح هایی که اختلاف رنگ بین طرح و زمینه کم باشد برای شما گزینه مناسبی هست.

کاغذ دیواری ساده رنگ روشن

کاغذ دیواری ساده روشن یا کاغذ دیواری سفید یا کاغذ دیواری زمینه سفید و یا کاغذ دیواری زمینه روشن و کاغذ دیواری تک رنگ همه و همه میتوانند فضای شما را بزرگتر و دلبازتر جلوه نمایند.همانطور که در تصویر مقابل مشاهده می کنید.دیوارهای روشن و کف تیره دقیقا می تواند این حس را به وضوح ایجاد نماید.پس کافیست برای کف لمینت تیره و دیوارها کاغذ دیواری ساده روشن انتخاب نمایید تا به خواسته خودتون برسید.توجه داشته باشید،شما می توانید سقف را نیز با رنگ روشن یا سفید بپوشانید.این امر نیز میتواند در بیشتر شدن نور فضا موثر بوده و خود باعث دلباز تر شدن فضا گردد.

کاغذ دیواری تک رنگ

کاغذ دیواری تک رنگ می تواند در رنگهای تیره و روشن دید متفاوتی را در فضا ایجاد نماید.همانطور که در تصویر مقابل مشاهده می کنید.نباید در استفاده از کاغذ دیواری دیوارها را تیره و کف و سقف را روشن کرد.زیرا این امر باعث کوچک تر دیده شده فضا میشود.اگر شما دو دیوار جانبی را تیره و الباقی را روشن در نظر بگیرید.فضای شما باریک تر به نظر می رسد و اگر شما دیوار انتهای اتاق را تیره در نظر بگیرید.فضای شما کم عمق تر دیده می شود.روی تصویر مقابل کلیک نمایید.با دقت ببینید و مو به مو نکات را اجرا کنید.

کاغذ دیواری راه راه با خطوط افقی

کاغذ دیواری راه راه با نوار افقی می تواند برای فضاهایی که سقف بلندی بیش از حد استاندارد یعنی 3 متر را دارا می باشند.گزینه بسیار مناسبی باشد.زیرا این طرح باعث می شود ارتفاع کف تا سقف کمتر به نظر رسیده و به نوعی این حس را القا می نماید که سقف به کف نزدیک تر است.اما نکته حائز اهمیت در خصوص استفاده از کاغذ دیواری راه راه با خطوط افقی این است.که دیوار ها طولانی تر و فضا کشیده تر به نظر می رسد.این امر نیز در دید مخاطب این حس را ایجاد می کند که فضا بزرگتر است.

چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید.جواب خود را یافته باشید.برای شما هم مفید بوده باشد.حالا اگر بصورت خیلی خلاصه بخواهیم بگوییم: می توان گفت : کاغذ دیواری راه راه ، کاغذ دیواری سفید یا کاغذ دیواری زمینه سفید ، کاغذ دیواری ساده و کاغذ دیواری تک رنگ میتواند خانه شما را بزرگتر نشان دهد.در صورتی که مطالب بالا را مو به مو اجرا کنید.تمامی نکات را رعایت نمایید.حال در ذیل این مطلب چند عکس جهت الهام گرفتن و ایده گرفتن برای شما قرار داده ایم.تا بتوانید به راحتی مطالب بالا را درک نمایید.

5/5

نوشته های مرتبط

2 نظر در “چه کاغذ دیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد ؟

  1. الناز گفت:

    سلام لطفا در مورد اینکه رنگ کاغذ دیواری چه تاثیری بر اینکه خونه دلباز تر نشان داده بشه هم مطلب بزارید.
    واقعا قیمت هاتون هم عالیه… سپاس

    1. meysammaddah گفت:

      سلام روز شما بخیر چشم حتما پیرامون این مطلب یک مقاله اختصاصی می نویسیم.خوشحالیم که مورد پسندتون واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *